bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Rekrutacja Menedżerów i Specjalistów

Szukasz wsparcia w zakresie rekrutacji managerów i specjalistów wyższego szczebla, ale nie wiesz jak dotrzeć do odpowiedniego kandydata? Oferujemy pełne wsparcie w zakresie realizacji rekrutacji w wielu sektorach. Dzięki wieloletniemu i zróżnicowanemu doświadczeniu naszych ekspertów gwarantujemy wysoką efektywność i jakość pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy powierzony nam projekt został zakończony sukcesem.

  • Dopasowujemy zakres usługi do rzeczywistych potrzeb klienta. Oprócz pełnego procesu,  oferujemy: analizę bazy danych,  kontakty z wybraną grupą kandydatów czy  ocenę kandydatów wskazanych przez klienta.
  • Na bieżąco raportujemy postęp prac i jesteśmy w ciągłym kontakcie z Klientem, zapewniając pełną przejrzystość działań.
  • Każdego Klienta traktujemy wyjątkowo. Nad każdym projektem, z dużym zaangażowaniem, pracuje duet konsultanta i researchera.
  • Szanujemy czas Klienta – pozyskujemy i rekomendujemy osoby najbardziej odpowiadające profilowi i zainteresowane ofertą o sprawdzonych referencjach. Z nami możesz mieć pewność, że sięgasz po najlepszych specjalistów i menedżerów z rynku!
  • Dbamy o wizerunek Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia.
  • Nasi konsultanci posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu pełnią rolę rzeczywistych doradców w ciągu całego procesu rekrutacji.
  • Kierujemy się zasadami fair play i działamy zgodnie z naszym kodeksem etycznym.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wykorzystując wszystkie lub wybrane źródła pozyskiwania kandydatów.

Napisz do nas aby uzyskać szczegółową propozycję współpracy.

Dział Rekrutacji BIGRAM
tel.: +48 (22) 646 94 94

Michał Sulis
Business Development Manager

Najnowsze oferty pracy